fbpx

accessibility

הצהרת נגישות

מיוזיק סיטי נוקטת את מירב המאמצים ומשקיעה משאבים רבים על מנת לספק לכל לקוחותיה שירות שוויוני, נגיש ומקצועי הן באתר והן בחנות. אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.

כמו כן אתר זה עומד בהמלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) ברמה AA וכן מיישם את המלצות מסמך WCAG2.0 מאת ארגון W3C.
הנגשת מיוזיק סיטי
מיוזיק סיטי מייחסת חשיבות עליונה להתאמת אתר האינטרנט שלה למשתמשים עם מוגבלות פיזית, חושית וקוגניטיבית.

מיוזיק סיטי השקיעה משאבים רבים בהנגשת האתר, על מנת לאפשר לכלל האוכלוסייה להשתמש באתר ולגלוש בו בקלות ובנוחות.

תהליך ההנגשה כולל בין היתר:
מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם המקלדת.
אפשרות לשינוי גודל תצוגת האתר באמצעות המקשים ctrl+ או ctrl-.
תצוגה בהירה וברורה של רכיבי האתר.
אופציה לשינוי צבע הטקסט והרקע.
התאמה עבור דפדפנים שונים כגון: גוגל כרום, ספארי ופיירפוקס.
אופן השימוש ברובריקת הנגישות:
רובריקת הנגישות זמינה באתר באופן תמידי, ואין צורך בפעולה מיוחדת על מנת להפעילה.
לחיצה על סמל הנגישות, תפתח תפריט בו ניתן לבצע ולשלוט במס' אפשרויות:
הגדלת והקטנת טקסט
שינוי צבעים לגווני אפור
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
שינוי רקע לצבע בהיר
הדגשת קישורים
הגדלת פונט קריא
תאימות מכשירים ודפדפנים

האתר נבדק בדפדפן גוגל כרום ואינטרנט אקספלורר.
האתר נבדק במכשירי סלולר שונים, במערכות הפעלה אנדרואיד ו– IOS.
דרכי הפנייה בעניין נגישות והצעות ייעול:

במידה ונתקלתם בבעיה כלשהי, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר באמצעות מייל: Customers@musicity.co.il

יש לציין בנושא הפניהבעיית נגישות באתר, ולפרט עד כמה שניתן באיזו בעיה נתקלתם.

דרכי יצירת קשר נוספים בנושאי נגישות:

בכל עניין הנוגע לנגישות ניתן לפנות במס' דרכים:

בטלפון: 052-6357912

מייל: Customers@musicity.co.il

או באמצעות טופס צור קשר באתר.

נגישות בית העסק

המקום נגישה וממוקמת במפלס 1- עם רמפה בקניון הסינמה סיטי .

תאריך עדכון הצהרת הנגישות

7/2/24

מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש
ברוכים הבאים לאתר hod.com של עמותת הבית למחול (להלן: "העמותה").
השימוש באתר הינו בכפוף למדיניות הפרטיות ותנאי השימוש ולתקנון האתר.
כל האמור בעמוד זה מתייחס באופן שווה לכל מין ומגדר, ומנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.

אם הינך מתחת לגיל 18 אנא היוועץ במבוגר אחראי לפני השימוש באתר.

שימוש באתר והסכמה לתנאיו

בעמוד זה ריכזנו עבורך את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש באתר (להלן ביחד: "המדיניות"), על מנת להציג ולהסביר את נוהגי החברה ביחס לפרטיות המשתמשים באתר, וכיצד משתמשת העמותה במידע, הנמסר לה עלידי המשתמשים באתר או הנאסף עלידה בעת השימוש באתר.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות, למחוק ו/או להוסיף על תנאי מתנאי המדיניות בכל עת וללא התחייבות למתן הודעה מוקדמת או בדיעבד, לכן מומלץ להתעדכן מעת לעת בעמוד זה במדיניות הנהוגה.

כל שימוש באתר זה, או באתרים או שירותים המקושרים או זמינים דרכו, מהווה את הסכמתך לתנאי המדיניות. ככל ואינך מסכים לתנאי המדיניות, כולם או חלקם, אנא הימנע משימוש באתר.

קישורים לאתרים חיצוניים או אחרים, שמוצגים באתר זה, מוצגים לנוחיותך בלבד. כל הסתמכות על אתרים אלה או על תוכנם, שימוש בהם או מסירת פרטים דרכם, הינה באחריות המשתמש בלבד ובהתאם לתנאי השימוש, תקנון, ומדיניות הפרטיות של אותם אתרים, בנפרד ובאופן בלתי תלוי מתנאי מדיניות אלו.

יובהר כי, החברה שומרת לעצמה את הזכות להסיר מהאתר בכל עת קישורים המופיעים בו, או להימנע מהוספת קישורים חדשים, הכל לפי שיקול דעתה המוחלט.

בעת שימוש באתר נאסף מידע על המשתמש. המדובר במידע שהמשתמש מוסר ביודעין, מידע סטטיסטי ומצטבר. כל שימוש באתר זה, או באתרים או שירותים המקושרים או זמינים דרכו, מהווה אישור של המשתמש לכך שהמידע שמסר ו/או ייאסף אודותיו במסגרת התקשרותו עם החברה יישמר במאגר המידע של החברה ויעשה בנתונים אלו שימוש בהתאם למטרות המאגר.

מדיניות פרטיות, איסוף מידע ושמירתו

החברה מכבדת את פרטיותך ומחויבת לשמור על כללי הגנת הפרטיות המקובלים בישראל. שימוש במידע אישי אשר יימסר עלידך או ייאסף אודותיך ייעשה אך ורק בהתאם למפורט במדיניות פרטיות זו או עלפי חובות החלות כלפי החברה לפי כל דין .

"מידע אישי" במדיניות פרטיות זו, משמעו כל מידע מזהה אודותיך אשר יימסר או ייאסף אודותיך במסגרת השימוש באתר החברה, לצורך רישום לשירותים המוצעים דרך האתר, וכן כל מידע מזהה אודותיך אשר ייאסף אודות אופן השימוש שלך באתר במהלך הפעלתו.

חלק מהשירותים הניתנים במסגרת השימוש באתר טעונים הרשמה ו/או מסירת מידע אישי באופן ישיר עלידך, למשל במקרה שבו תרצה להצטרף למועדון החברים של החברה, תתבקש להזין פרטי מזהים ואישיים כגון שמך, כתובת המגורים, דרכי ההתקשרות ואף פרטים נוספים כמופיע בדף הרישום. כך גם לצורך עדכון פרטי חבר המועדון.

החברה רשאית לאסוף וכן לעשות שימוש במידע שנמסר על ידך או ו/או נאסף אודותיך, כדוגמת הרגלי הצריכה וההתנהגות שלך, לרבות במהלך השימוש באתר ו/או בשירותים המוצעים דרכו (להלן יחד "המידע הנאסף") או במסגרת חברותך במועדון הלקוחות, על מנת לשפר, להעשיר או לשנות (לרבות שינוי של האתר המוצג למשתמש) את האתר, את השירותים והתכנים המוצעים באתר כך שיתאמו בצורה מיטבית את העדפותיך. כמו כן, החברה עשויה לעשות שימוש במידע למטרות תפעוליות, שיווקיות וסטטיסטיות לשם קידום מטרות מועדון הלקוחות.

כמו כן, ייתכן שרישום לשירות מסוים דרך האתר, לרבות למועדון הלקוחות של החברה או לרשימות דיוור או לכל עניין אחר, הזמינים או נגישים דרך האתר, ידרוש את הסכמתך ואישורך לתנאי אותו שירות, ובמקרה זה תידרש לאשר את הסכמתך בנפרד בעמוד/שירות זה.

בכל שימוש באתר הנך מסכים כי המידע שנמסר עלידך ו/או ייאסף אודותיך יישמר במאגרי המידע של העמותה לצורך ניהול וייעול השירות והקשר עמך, לצרכים תפעוליים, שיווקיים וסטטיסטיים, לרבות עיבוד המידע ודיוור ישיר לצורך מימוש מטרות אלו וכן עידוד נאמנות ומתן שירותים למשתמשים ולחברי מועדון, ולהבטחת פעילות מסחר הוגנת על פי חוק.

בהתאם להסכמתך, ככל שתתקבל לפי דין, החברה תהא רשאית לפנות אליך מעת לעת בדיוור ישיר לצורך קבלת עדכונים, מתכונים, הצעות למוצרים ו/או שירותים, מבצעים וקידומי מכירות, באמצעות דואר אלקטרוני, מסרונים(SMS), פקסימיליה, מערכת חיוג אוטומטית ו/או בטלפון, וזאת כל עוד לא נתקבלה הודעה אחרת ממך בכל עת. במידה ותרצה לחזור בך מהסכמתך, אנא פנה אל העמותה באמצעות כתובת המייל המופיעה מטה בצירוף בקשתך ופרטיך המזהים.

מובהר כי אינך מחויב למסור את הפרטים המפורטים לעיל על פי דין, ומסירתם תלויה אך ברצונך ובהסכמתך החופשיים, על מנת לקבל את שירותי החברה המבוקשים, ולא תהיה לך כל טענה ו/או תביעה כלפי החברה ונציגיה בנושא. עם זאת, ללא מסירת פרטים מסוימים (למשל, ללא הזנת פרטים מזהים בעת הצטרפות למועדון הלקוחות) לא נוכל לספק את השירותים המוצעים, חלקם או כולם.

יש למסור מידע ו/או לעדכן באתר מידע נכון, אמין ומדויק, רק בשמך ועבור עצמך, ולא בשם ו/או עבור צדדים שלישיים, למעט במקרים בהם הורשית לעשות כן, במפורש ובכתב. לעמותה אין אחריות באשר לנכונות המידע ולאיכות אמינותו ולא תיתכן תלונת הצדדים כלפיה.

האתר משתמש בכלים אוטומטיים לצורך אפיון השימוש שלך באתר ושיפור חווית הגולש, באמצעות איסוף נתונים בלתי מזוהים. כלים אלו אוספים מידע כללי אודותיך ואודות השימוש שלך באתר. מידע זה כולל, בין היתר, גם את פרטי ספק שירותי האינטרנט שלך, כתובתך (בפרוטוקול האינטרנט (כתובת IP ושם המתחם לצורך גישה לאתר, מיקום המכשיר בו נעשה שימוש בגישה לאתר, זמני ואופני השימוש באתר, סוג הדפדפן שלך ופרטים אנונימיים נוספים המעידים על אופן השימוש באתר.

בנוסף, העמותה עושה שימוש בקבצי מידע הנקראים קוקיז (Coockies). קבצים אלה מסייעים לעקוב אחר העדפות המבקרים ולשפר את חווית השימוש באתר. כך למשל, הקוקיז מאפשרים לשמור את הפרטים שהזנת לטפסים השונים ובכך חוסכים ממך את זמן מילוי הפרטים בשנית בביקורך הבא, או מזהים מוצרים מועדפים עליך על מנת להציג לך המלצות וטיפים המתאימים לך. המידע בקוקיז מוצפן, והעמותה נוקטת צעדי זהירות כדי להבטיח שרק מחשבי העמותה או מי מטעמה יוכלו לקרוא ולהבין את המידע האגור בהם.

השירותים עשויים לעשות שימוש אף בקוקיז צד ג' למשל קוקיז בכלים של חברת Google ו-Facebook. מידע נוסף על השימוש בקוקיז על ידי צדדים שלישיים ניתן למצוא כאן.

אם תרצה להסיר עצמך מהשימוש בכלים אלו או דומים, תוכל להשתמש בשירות הזה ולהסיר את עצמך מהשירותים הנבחרים.

אם אינך מעוניין לקבל או להפעיל את ה"קוקיז", תוכל לחסום אותם בכל עת על ידי שינוי ההגדרות בדפדפן שלך. חלק מקובצי הקוקיז עשויים לפקוע כאשר תסגור את הדפדפן או את היישום בו אתה משתמש, וייתכן שאחרים יישמרו על גבי הזיכרון במכשירך או במחשבך. באפשרותך למחוק בכל עת את קובצי הקוקיז, גם אם נשמרו אצלך. מוצע לעשות כן רק אם אתה משוכנע שאינך רוצה שהאתר, התכנים המופיעים בו והשירותים המוצעים דרכו יותאמו להעדפותיך.

בכל שימוש באתר זה ובהסכמתך לתנאי מדיניות פרטיות זו, אתה מסכים/ה לשימוש בטכנולוגיות המתוארות ובטכנולוגיות אחרות, כפי שיהיו מעת לעת, למטרות דומות, לרבות שימוש במידע שייאגר באמצעותן לצורך זיהוי ו/או אפיון שלך עלפיהן. במידה שאינך מסכים, אנא עדכן את הגדרות מכשירך או הדפדפן שלך לפי העדפותייך כאמור לעיל.

החברהה מקפידה שלא להעביר מידע אישי מזהה אודותיך לצדדים שלישיים, אלא רק בהתקיים אחד או יותר מהמקרים הבאים:

על פי דרישה או בהסכמה מפורשת ממך או בהרשמה לשירות מסוים אשר עשוי לדרוש זאת, בהסכמתך.

בעת ביצוע פעולות מסוימות במסגרת השירותים, ייתכן ותידרש העברת מידע גם לספקי שירות נדרשים להשלמת הפעולה ו/או המוציאים אל הפועל את הפעולה, ולצדדים הקשורים באותה פעולה דוגמת חברת שליחויות, חברת סליקת אשראי וכיוצא באלו. המידע הספציפי לצורך ההתקשרות המסוימת בין מבקש השירות לנותן השירות יישמר אצל העמותה והעברתו לצדדים הרלוונטיים לשם השלמת הפעולות תתבצע בכפוף להסכמתו של המבקש ומרצונו לקבל את השירות ו/או העביר את המידע. לעמותה אין אחריות באשר לנושא זה ולנושאים הקשורים בהעברת המידע ולא תתכן תלונת הצדדים כלפיה.

במקרה של מחלוקת משפטית בינך לבין העמותה שתחייב את חשיפת פרטיך ו/או אם תבצע פעולות שבניגוד לדין באתר ו/או במקרה בו יתקבל צו שיפוטי המורה על כך.

לשם עריכת ניתוחים סטטיסטיים והעברת מידע סטטיסטי או אחר לצדדים שלישיים. מידע כאמור לא יאפשר זיהוי אישי שלך.

במקרה בו ימצא כי הפרת את אחד או יותר מתנאי שירות אלו ו/או במקרים בהם תבצע או תנסה לבצע פעולות המנוגדות לתנאי השימוש או הוראת כל דין.

עלפי צו שיפוטי או דרישת רשות מוסמכת עלפי חוק או לצורך מניעת ביצוע עבירה;

בכל מקרה בו תסבור העמותה כי מסירת המידע נחוצה על מנת למנוע נזק חמור לרכושו ו/או לגופו של אדם, או על מנת למנוע נזק חמור אחר לפי שיקול דעתה הבלעדי.

במקרה בו החברה תימכר, תעביר ו/או תמזג את פעילותה עם תאגיד אחר, ובלבד שמקבל המידע החדש, יקבל על עצמו את הוראות תנאי שימוש אלו במלואן.

החברה עשויה למסור מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים, לרבות מפרסמים, וזאת בכפוף לתנאי מדיניות פרטיות זו. מידע סטטיסטי שיימסר לצדדים שלישיים לא יזהה אותך באופן אישי.

אין באמור לעיל בכדי לגרוע מזכותה להעביר לצדדים שלישים מידע שאינו אישי, אשר אין בו בכדי לזהות אותך בשמך ו/או בפרטי זהותך באופן ישיר.

עלפי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981, הינך, או מי מטעמך מיופה כוחך, רשאי לעיין במידע אודותיך אשר מצוי במאגר העמותה ואף לבקש מאיתנו לתקן מידע זה אם אינו נכון, שלם או מדויק ואף למחוק אותו במקרים מתאימים. כדי לממש זכות זו, יש לשלוח בקשה אל העמותה באמצעות דף יצירת הקשר באתר או באמצעות אחד מפרטי הקשר המפורטים בתחתית מסמך זה.

בקשה למחיקת נתונים אישיים וביטול שירותים

כאמור, ההחלטה האם למסור לנו מידע נתונה לבחירתך. עם זאת, אם תבחר לא לספק לנו פרטי מידע מסוימים, תיפגע יכולתנו לספק לך שירות. למשל, ייתכן שהטבות שונות לא יהיו זמינות עבורך וכי לא תוכל להשלים או לבצע הזמנה באתר, להשתמש בשירותים מסוימים ולהיחשף לפעילויות והצעות הזמינות באתר למשתמשים אחרים.

מכיוון ששקיפות חשובה לנו, אנו מספקים לך אפשרויות שונות לשמור על השליטה בנתוניך. אפשרויות אלה עשויות לכלול אפשרות להציג ולערוך את הנתונים שלך באופן מקוון. הן עשויות לכלול בנוסף גם את האפשרות לבטל את ההרשמה משירותים, למחוק נתונים אישיים וחשבונות משתמשים או לקבל מידע על הנתונים השמורים.

כאמור, בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981, הנך רשאי לבקש לעיין במידע האישי המוחזק אודותיך ואף לבקש לתקנו, ככל שלאחר העיון בו תמצא כי אינו נכון ו/או מדויק. אנו מעודדים אותך לפנות אלינו בכל בקשה, דרישה או שאלה בנושא.

ביכולתך להפסיק לקבל הודעות דוא"ל פרסומיות או שיווקיות (לבקש הסרה מרשימת הדיוור), על ידי פעולה לפי ההנחיות הרלוונטיות בדיוור עצמו. אנו עושים כל מאמץ לאפשר לך להסיר עצמך בקלות מרשימת הדיוור הפרסומי, למשל באמצעות לחיצה על ההיפרקישור לביטול ההרשמה או באמצעות פניה לשירות הלקוחות בכתובת Customers@musicity.co.il אנו נטפל בכל בקשה כזו בפרק זמן סביר. הנך מוזמן לפנות אלינו באופן דומה למימוש זכותך להסרה מרשימת תפוצה לדיוור פרסומי גם באמצעים אלקטרוניים אחרים. על מנת להגן על פרטיותך, אנו עשויים לבקשת ממך פרטים מזהים כדי לטפל בבקשות.

ביחס לסוגים אחרים של הודעות אשר הנך עשוי לקבל, כגון הודעות תחזוקה או התראות ניהוליות, על פי רוב ניתן יהיה להפסיק את קבלת אלה רק על ידי מחיקת חשבונך, זאת מכיוון והודעות אלו הינן חלק חובה בחשבונות המשתמש והשימוש הקשור באתר. אתה יכול למחוק את חשבונך על ידי שליחת דוא"ל עם הפרטים הרלוונטיים

לכתובת: Customers@musicity.co.il

אחריות לתוכן האתר וזמינותו

האתר, לרבות כל תוכן ו/או שירות הזמינים דרכו, מונגשים עבורך עלידי העמותה כפי שהם ובכפוף לזמינותם. למרות שהעמותה נוקטת בכל המאמצים כדי להציג באתר או דרכו מידע מדויק ומהימן ככל שניתן, העמותה אינה ולא תהא אחראית, במישרין או בעקיפין, לזמינות, אמיתות, מהימנות ו/או מידת הדיוק של התוכן המופיע באתר, והסתמכות על כל תוכן המוצג באתר או דרכו הינה באחריותך המלאה.

הנך רשאי להשתמש באתר ובתוכן הזמין דרכו למטרות פרטיות ואישיות בלבד. תוכן האתר אינו מעניק לך כל זכות מלבד אלו המפורטות במדיניות זו, המהווה הסכם לכל דבר ועניין בינך לבין החברה.

תוכן האתר אינו יכול לשמש בסיס לצורך קבלת החלטות כספיות, משפטיות, אישיות ו/או אחרות מצידך. כל פעולה שנעשית עלידך בהתבסס על תוכן זה נעשית לפי שיקול דעתך הבלעדי ובאחריותך בלבד.

מוצרים, תיאורים, עיצוב, צבעים או חזות של מוצרים ושירותים המתוארים או מוצגים באתר, הינם להמחשה בלבד, על מנת לדמות למשתמש את המוצר המבוקש בצורה הקרובה והטובה ביותר. אם זיהית פער משמעותי בין נראות המוצר המבוקש בפועל לבין המוצר המופיע דרך האתר, אנא פנה אלינו כדי שנפעל לתקנו, לפי שיקול דעתה הבלעדי של העמותה. בכל מקרה, העמותה לא תהא אחראית בקשר עם אף מוצר ו/או מתכון ו/או המלצות שפורטו או יוצגו באתר ובאמצעותו.

אתר החברה משתמש בקוקיז לצורך תפעולו השוטף והתקין, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפותיך האישיות ולצורכי אבטחת מידע. דפדפנים מודרניים כוללים אפשרות להימנע מקבלת קוקיז. אם אינך יודע כיצד לעשות זאת, בדוק בקובץ העזרה של הדפדפן שבו אתה משתמש.

המשתמש זכאי לעיין במידע המוחזק לגביו במאגר המידע של החברה.

אבטחת מידע

החברה עושה כל שביכולתה ונעזרת באמצעי אבטחה טכנולוגיים וארגוניים מתקדמים כדי לאבטח את האתר ואת דרכי התקשורת דרכו ואת המידע המצוי בשליטתה, כנגד ניצול מקרי או מכוון, אובדן, הרס או כנגד גישה על ידי אנשים בלתי מוסמכים או מורשים.

על אף האמור, העמותה אינה יכולה להבטיח את אבטחת המידע ושמירתו באופן מוחלט ואינה מתחייבת שהאתר או השימוש דרכו יהיו חסינים לגמרי מפני גישה בלתי מורשית למידע או לתוכן המאוחסן בו. לפיכך, מובהר בזאת כי העמותה לא תהא אחראית ולא תישא בכל אחריות במקרה של חדירה או פריצה ו/או נזק כלשהוא שנגרם בשל השימוש באתר ו/או בתוכן המוצג בו ו/או בשירותים הנלווים לו, עלידי המשתמש באתר או מי מטעמו.

קניין רוחני ושימושים אסורים באתר

האתר והתוכן המופיעים בו, לרבות, מבלי לגרוע מכלליות האמור: סימני מסחר, עיצוב האתר, גרפיקה, לוגואים, שרטוטים, נתונים, דגמים, עיצובים, איורים, מוסיקה, צילומים, תמונות, מפות, קטעי אודיו, קטעי וידאו, טקסט, גרפיקה וכיוצ"ב (להלן: "המידע") מוגנים עלידי דיני זכויות יוצרים של מדינת ישראל, אמנות בינ"ל וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות ובכל מקרה שייכים לעמותה או לצדדים שלישיים אחרים. שימוש במידע, ללא הסכמה מפורשת מראש ובכתב מהחברה, הינו אסור בהחלט ויהווה הפרת זכויותיה של העמותה עלידך.

כמו כן, אלא אם צוין או סומן אחרת במפורש, החברה הינה הבעלים בכל הזכויות הקשורות בתוכן המצוי באתר, לרבות מלל, תמונות, גרפיקה, קבצי קול, קבצי אנימציה, קבצי וידאו ואופן ארגונם באתר. אין להשתמש, להעתיק, לשכפל, לשחזר, לעבד, להפיץ, להציג או לפרסם תוכן מהאתר או לעשות בו כל שימוש לצרכים מסחריים או פרטיים, עלידך או עלידי אחר מטעמך, ללא הסכמה מפורשת מראש ובכתב מהחברהה.

שם החברה, על כל נגזרותיו ומותגיו, כמו גם שמות האתרים המקושרים לאתר זה, וכן שמות הדומיין של האתר/ים, הינם סימני מסחר מוגנים של העמותה ובבעלותה המלאה והבלעדית. אין בעצם הכניסה לאתר כדי להעניק רישיון ו/או זכות כלשהם בהם.

חל איסור מוחלט להעתיק ו/או לשכפל ו/או להפיץ ו/או למכור ו/או לפרסם ו/או להציג בכל מדיה ו/או להשתמש במידע ו/או לעשות כל פעולה ו/או שימוש, לרבות שימוש עצמי ו/או מסחרי, במישרין או בעקיפין, וכל האמור למעט אם העמותה התירה זאת במפורש בכתב ומראש.

המשתמש מתחייב שלא לבצע ולא לנסות לבצע שינוי כלשהו באתר ו/או העתקה ו/או הורדה של חומר האגור באתר לרבות בדרך של"Peep-Link", "Robot" ,"PageScrape" ,"Spider" ו/או כל שיטה אחרת, אלגוריתם או תהליך ידני דומה, ולא להוריד או להעתיק ו/או להעביר לאחר חומר שאגור באתר שאינו מיועד להורדה ו/או העברה ו/או לא לנסות לקבל גישה לעסקאות שבוצעו על ידי אחרים באמצעים כלשהם ו/או לא לבצע פעולה כלשהי העלולה לפגוע בקניינן הרוחני של העמותה, לפגוע בפרטיות משתמשות אחרות ו/או לשנות מידע באתר ו/או להזיק לאתר ו/או למשתמשות בו.

כל זכויות הקניין הרוחני (וזאת בין אם המדובר בזכויות רשומות ובין אם המדובר בזכויות שטרם נרשמו ו/או בהליכי רישום), בקשר למידע ו/או לאתר, לרבות, מבלי לגרוע מכלליות האמור: זכויות יוצרים, שם המתחם ,("Domain") פטנטים, סימני המסחר מדגמים, זכויות יוצרים, סודות מסחריים, עיצובים, סימני מסחרKnow How, , שיטות, אופן הצגתו ועיצובו של האתר וכן כל עניין או פרט הקשורים באתר, הם רכושה הבלעדי של העמותה ו/או החברה הנה בעלת רישיון השימוש בהם, והשימוש בכל הזכויות האמורות מותר לה באופן בלעדי ו/או בהתאם לתנאי הרישיון שניתנו לה.

ללא קבלת הרשאה מפורשת, כתובה מראש העמותה, אינך רשאי לבצע את הפעולות ו/או את המעשים הבאים:

שימוש מסחרי באתר ו/או בתוכנו ו/או שימוש באתר ו/או תוכנו לשם יצירת מאגר מידע ו/או לקט;

להעתיק, לשחזר, לשנות, לעבד, לתרגם, לבצע הנדסה חוזרת, להפיץ, לשדר, להציג, לבצע, לשכפל, לפרסם ולאחסן את תוכן האתר, כולו או חלקו;

להפעיל או לאפשר הפעלת כל יישום מחשב או כל אמצעי אחר, לרבות תוכנות מסוגCrawlers, Robots וכדומה, לשם חיפוש, סריקה, העתקה או אחזור אוטומטי של תוכן האתר;

להציג תוכן מהאתר בתוך מסגרת (iframe) גלויה או סמויה או להציג את תוכן האתר בכל דרך שהיא, המשנים את עיצובם המקורי באתר ו/או המחסירים דבר כלשהוא;

לשבש או להפר כל זכות של משתמש אחר באתר ו/או לפגוע בכבודו או בפרטיותו של משתמש אחר ו/או כל פגיעה אחרת;

אי עמידה במגבלות אלו עלולה להוביל למניעת גישתך לאתר ואף לחשוף אותך לאחריות אזרחית ו/או פלילית עלפי כל דין.

שונות

תנאי שימוש אלו (או איזו מההוראות בהם) אינם יוצרים ולא יפורשו כיוצרים כל שותפות, מיזם משותף, יחסי עובד מעביד, סוכן או שלוח בינך לבין העמותה או מי מטעמה בשום אופן.

על השימוש באתר ו/או כל תביעה, דרישה ו/או בקשה הנובעים משימוש זה יחולו דיני מדינת ישראל בלבד ומקום השיפוט יהיה בבית המשפט בבאר שבע, והדין המהותי והפרוצדוראלי יהיה הדין הישראלי, זאת בכפוף לזכותה של העמותה לנקוט בהליכים משפטיים בבתי המשפט בהם מצויים כתובת המשתמש ו/או מקום עסקו ו/או נכסיו או חלק מהם לשיקול החברה.

אם תנאי מתנאי השימוש יימצא בלתי חוקי, בטל או בלתי אכיף מכל סיבה, תנאי זה יימחק מתנאי השימוש ומחיקתו לא תשפיע על חוקיות ותקפות תנאי השימוש הנותרים.

יצירת קשר:
בכל מקרה של שאלה ו/או בקשה ו/או תגובה בנוגע למדיניות זו, ניתן לפנות לשירות הלקוחות של החברה בטלפון 052-6357912 או באימיילCustomers@musicity.co.il
עמוד זה מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אך מתייחס באופן שווה לכל מין ומגדר.

תקנון שימוש באתר
כללי
התקנון מופנה לנשים ולגברים כאחד. השימוש בלשון זכר הינו מטעמי נוחות בלבד. עלכן, לשון זכר בתקנון זה כמוה כלשון נקבה. תנאי שימוש אלו מסדירים את השימוש באתר ובשירותים השונים המוצעים בו.
כל הרוכש באמצעות האתר ו/או משתמש באופן כלשהו באחד מהשירותים הניתנים באתר זה מצהיר כי הינו מודע לתקנון זה ולתנאיו ומסכים לכל תנאי התקנון, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות מפעילי האתר לפי תקנון זה ותנאיו.
חברת מיוזיק סיטי שומרת לעצמה את הזכות, על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל התראה, לתקן ו/או לשנות הוראות תקנון זה, תנאי השימוש באתר, מבנה האתר, תוכנו, מראהו, לרבות היקפם וזמינותם של השירותים המוצעים בו, וכל היבט אחר הכרוך באתר, תפעולו ובשירותים. נוסח התקנון המופיע באתר הינו הנוסח הקובע בכל עת.
הגדרות
בתקנון זה, יהיה למונחים הבאים, הפירוש שלצידם, כדלקמן:
"מזמין" או "משתמש"- אדם המזמין כרטיס להופעה/מנוי באמצעות אתר זה ו/או כל אדם אחר הגולש באתר.
"כרטיס להופעה" או "הכרטיס"- כרטיס לאחת מההופעות שבלוח ההופעות שבאתר המוצע למכירה ב .אתר.
"עסקה"- הזמנת כרטיס להופעה באמצעות כרטיס אשראי באתר או בשיחה טלפונית עם מוקד ההזמנות.
"שירות" או "שירותים"- אפשרויות רכישת הכרטיסים להופעות באמצעות האתר. מובהר כי הזמנת השירותים באמצעות אתר זה הינה ותיחשב לכל דבר ועניין הזמנת כרטיסים.
"עמוד התשלום" העמוד באתר, שבו יש למלא את פרטי כרטיס האשראי ופרטיו האישיים של המזמין כתנאי לביצוע עסקה.
ביצוע עסקאות ותשלום
מלאי הכרטיסים למופעים השונים המוצעים באתר הינו מוגבל וביצוע ההזמנה הוא על בסיס מקום פנוי בלבד.
המחירים המפורסמים באתר הינם בשקלים חדשים וכוללים מע"מ כחוק. חברת מיוזיק סיטי רשאית לשנות את כל המחירים המפורסמים באתר בכל עת וללא מתן הודעה כלשהי והמשתמש (כהגדרתו להלן) מוותר על כל טענה ו/או תביעה כנגד החברה ו/או מי מטעמה בעניין זה.
ביצוע עסקה באתר, ייעשה באמצעות מסירת פרטים אישיים של המזמין כנדרש בעמוד התשלום וכן פרטי כרטיס אשראי תקף .כרטיס האשראי יחויב בגין העסקה במועד ביצוע ההזמנה וייעשה ע"פ הפרטים שהוזנו.
על רוכש הכרטיס/ים לוודא כי בעת ביצוע הרכישה מילא פרטי זיהוי מדויקים ועדכניים. באם בעת ביצוע הרכישה ימסור הרוכש פרט/י זיהוי שגוי/ים, לא יהיה בידי חברת מיוזיק סיטי את אספקת כרטיסי הכניסה שנרכשו. הקלדת פרטי זיהוי שגויים אסורה לחלוטין על פי דין ומהווה עבירה פלילית. חברת מיוזיק סיטי שומרת לעצמה את הזכות לנקוט בכל האמצעים המשפטיים והחוקיים כנגד מי שמסר במכוון פרטי זיהוי שגויים.
עם סיום תהליך הרכישה וכהוכחה לאישור התהליך, יוצג על גבי המסך סיכום הזמנה. במידה ולא יופיע מסך זה, נדרש המשתמש להשלים את הליך הרכישה באמצעות האתר או במספר הטלפון שיפורסם באתר. העירייה לא תהיה אחראית במידה והליך הרכישה לא הושלם כנדרש.

חברת מיוזיק סיטי וכל חלליו באשר הם מותאמים ונגישים לנכים ובעלי מוגבלויות אשר כניסתם לאתר ו/או דרכי ואופן ישיבתם מצריכים טיפול מיוחד, כגון מקומות ישיבה נגישים לנכים, מתבקשים לברר טלפונית טרם הרכישה באתר פרטים אודות סידורי הישיבה המבוקשים על ידם.
איסוף/הדפסת הכרטיסים
כרטיס שהוזמן באמצעות האתר ניתן להדפיסו עצמאית/להציג הזמנה עם ברקוד בנייד/
לאסוף בקופת האירוע.

כרטיסים בהנחה שהוזמנו דרך האתר ניתן לאספם רק בקופת האולם המאוישת עם הצגת תעודה
ו /או אסמכתא המעידה על הזכאות להנחה. במידה והמשתמש לא הציג תעודה מתאימה ישלם בעת איסוף הכרטיסים את מחיר הכרטיס המלא .

מדיניות ביטול עסקאות
ביטול עסקה ניתן לבצע באמצעות הודעה בכתב לדוא"לCustomers@musicity.co.il ויש לציין את מספר ההזמנה שברצונך לבטל. ביטול עסקה אפשרי בתוך 14 ימים ממועד ביצוע העסקה ועד 7 ימים שאינם ימי מנוחה ממועד האירוע ובצירוף צילום ת.ז של בעל ההזמנה בכל מקרה של ביטול עסקה ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% מסכום העסקה או 100 ,לפי הנמוך מביניהם כדין.
למען הסר ספק, לא ניתן לבטל כרטיסים שנקנו 7 ימי עסקים לפני מופע ולא ניתן לקבל בגינם החזר כספי.
במקרה של אי הגעה לאירוע מכל סיבה שהיא לא יינתן זיכוי כספי.

בקשת מזמין להחלפת כרטיס, אשר רכש לאירוע מסוים בכרטיס לאותו אירוע, במועד אחר כמוה כבקשת ביטול עסקה; ויש להתחיל מחדש את תהליך הרכישה.
אין אפשרות באמצעות האתר להחליף אמצעי תשלום לאחר ביצוע ההזמנה, ובנוסף אין אפשרות באמצעות האתר להחליף את סוג התשלום (למשל, מחיוב אחד לחיוב בקרדיט; מתשלום במזומן לתשלום באשראי וכיוצא באלה).
אם וככל שיבוטל אירוע על ידי חברת מיוזיק סיטי , יהא המזמין זכאי להחזר כספי מלא.
אם וככל שאירוע שהוזמן יידחה, יעמוד הכרטיס שנרכש למועד המקורי בתוקף למועד החדש, או לחלופין, יהא המזמין זכאי לקבלת החזר כספי.
כל שינוי ו/או החלפה בקשר עם כרטיס שהוזמן דרך האתר ניתן לבצע באמצעות פנייה למשרד/קופת האולם.
ויודגש: לא ניתן לבצע שינוי כאמור דרך אתר האינטרנט.
מחירים ועמלות
דמי טיפול לכרטיס בהזמנה באינטרנט או במוקד-5

פרסומים
המידע המופיע באתר והפרסומים השונים שבו אינם מהווים המלצה או עמדה או עצה מקצועית ואין להתבסס עליהם ולנהוג לפיהם בכל אופן שהוא. כל משתמש, העושה שימוש כלשהו במידע ו/או בפרסומים אלו, עושה זאת על אחריותו הבלעדית בלבד. על מנת לקשר או להציג את האתר באתרים אינטרנט אחרים, יש לקבל לכך אישור מחברת מיוזיק סיטי מראש ובכתב.

סודיות ופרטיות
הפרטים האישיים, הנמסרים בעת ביצוע העסקה נשמרים במאגר מידע של אתר מיוזיק סיטי (להלן: "מאגר המידע"). המידע נשמר בהתאם לחוק הגנת הפרטיות, התשמ"א– 1981.
חברת מיוזיק סיטי נוקטת באמצעים הדרושים למניעת חדירה לאתר, לשמירת הסודיות על הפרטים האישיים של המשתמשים ולמניעת פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמשים. עם זאת, לא ניתן לשלול שיבושים באופן מוחלט ולא ניתן להבטיח הבטחה מלאה כי אכן שמירת הסודיות והפרטיות תישמרנה תמיד. עלכן, המשתמש מצהיר בזאת כי תוכן סעיף זה מובן לו וכי לא תהא למשתמש כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד העירייה ו/או מי מטעמה עקב פגיעה ו/או תקלה ו/או שיבושים, לרבות כזו שתביא לפגיעה אפשרית בפרטיות ובסודיות פרטי המשתמש כפי שנמסרו עלידו.
מובהר כי חברת מיוזיק סיטי לא תמסור מיוזמתה פרטים אישיים לצדדים שלישיים, אלא אם היא תהיה מחויבת לעשות כן על פי צו שיפוטי, או אם תעמוד בפני איום שינקטו נגדה הליכים משפטיים (אזרחיים או פליליים) בגין מעשים שבוצעו באתר. במקרים אלו, חברת מיוזיק סיטי רשאית למסור את הפרטים האישיים לצד הטוען שנפגע כתוצאה ממעשים לא חוקיים באתר או בהתאם להוראות בית המשפט
קניין רוחני
חברת מיוזיק סיטי הינה בעלת רישיון השימוש בכל זכות יוצרים, זכויות בסימני מסחר, זכויות בעיצובים, וכן בכל זכויות קניין רוחני אחר, בין אם רשומות ובין אם אינן רשומות, הגלומות באתר, בשירותים או בתוכן האתר, לרבות דימויים גרפיים, תצלומים, דמויות, מוזיקה, קולות, צלילים או טקסט באתר. זכויות קניין רוחני כאמור בתוכן, בשירותים ובאתר מוגנות על ידי הוראות הדין הרלוונטי. אין שימוש אשר נעשה באתר, בשירותים או בתוכן כדי להקנות למשתמש איזה מזכויות הקניין הרוחני כאמור, באתר, בשירותים ובתוכן.
אין להעתיק, לשכפל, למכור ולתרגם כל סוג של מידע המופיע באתר ואין לעשות כל שימוש מסחרי ברשימות המוצרים שבאתר ובפרטיהם ו/או בכל פרט אחר שבאתר ללא קבלת רשותה של עמותת הבית למחול מראש ובכתב. זכויות הקניין הרוחני באתר, לרבות זכויות יוצרים, החלות על המידע שבאתר, תוכנו, עיצובו הגרפי של האתר וכל פרט אחר בו, הינן רכושה של חברת מיוזיק סיטי בלבד ולמשתמש אין כל זכות בהן.
שימוש באתר
המשתמש מתחייב בזאת להשתמש באתר בהתאם להוראות תקנון זה ותנאיו ולא להשתמש באתר למטרה שאינה חוקית ו/או בניסיון להונות אחרים ו/או לפגוע בפרטיות ו/או לפגוע בכל זכות אחרת של כל אדם ו/או גוף ו/או צד שלישי כלשהו ו/או לצורך הטרדה ו/או להפצת "וירוסים" למיניהם ו/או כל דבר אחר שעלול לגרום נזק לאתר ו/או למשתמשיו ו/או לפגוע בזכויות ובכללן זכויות יוצרים ו/או מבצעים ו/או כל זכות קניין אחרת.
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות שלא לאפשר העלאת תכנים או להסיר מידע או תוכן מהאתר אשר מפר את האמור לעיל על פי שיקול דעתה הבלעדי ומבלי לתת למשתמש הודעה מראש. יובהר כי הנהלת האתר לא תיטול אחריות על כל נזק אשר עלול להיגרם עקב העלאת מידע או תוכן על ידי משתמש בניגוד לאמור לעיל.
אחריות ושיפוי
חברת מיוזיק סיטי עושה את מירב המאמצים לשמור על תקינות פעילותו של האתר. עם זאת, חברת מיוזיק סיטי אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו בלא הפסקות ותקלות, לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה, או בקווי התקשורת. חברת מיוזיק סיטי לא תישא, במישרין ו/או בעקיפין, כל אחריות במקרה של בעיה טכנית, ו/או הפסקות ו/או תקלות באתר ובשירות הניתן בו ו/או תקלות ושיבושים ברשת האינטרנט העולמית ו/או בקווי התקשורת השונים המאפשרים גישה לאינטרנט. כמו כן, חברת מיוזיק סיטי עושה את מירב המאמצים על מנת להבטיח שהאתר יהיה בטוח לשימוש ונקי מכל 'וירוס' או כל תוכנה זדונית ו/או תוכנת רוגלה אחרת. יחד עם זאת, אין ביכולתה של חברת מיוזיק סיטי להבטיח כי האתר יהיה בטוח לשימוש ונקי מתוכנות זדוניות ו/או רוגלה בכל זמן. חברת מיוזיק סיטי לא תישא, במישרין ו/או בעקיפין, כל אחריות במקרה של בעיות בטיחות באתר ו/או נזק שייגרם למשתמש כתוצאה מ'וירוסים' ו/או תוכנות רוגלה ו/או תוכנות זדוניות אחרות. כל המידע הניתן באתר זה, וכן השירותים המוצעים בו ניתנים לשימוש כמות שהם ולמשתמש לא תהיה כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי חברת מיוזיק סיטי קשר עם כך, לרבות בגין המידע שבאתר ו/או תכונות השירות ו/או מאפייניו ו/או מגבלותיו ו/או התאמתו לצרכיו ו/או לדרישותיו.
הפסקת פעילות האתר
חברת מיוזיק סיטי שומרת לעצמה את הזכות להפסיק בכל עת, לפי שיקול דעתה הבלעדי, את פעילות האתר ו/או מכירת הכרטיסים להופעות באמצעותו וללא כל התראה ולמשתמש לא תהא כל טענה ו/או תביעה כלפיה.
שימוש בפרטי המשתמש
חברת מיוזיק סיטי שומרת לעצמה את הזכות לעשות שימוש בכתובת המייל או במספרי הטלפונים הניידים שצוינו ע"י המשתמש לשם שיפור השירותים שהיא מציעה, ליצירת קשר עם המשתמש ומסירת פרטים אודות אירועים מסוימים ולצרכים סטטיסטיים. ככל שהמשתמש אינו מעוניין שעמותת הבית למחול תעשה שימוש בפרטים אלו, הוא מתבקש לפנות אל שירות הלקוחות או להסיר את עצמו באמצעות אתר האינטרנט .
סמכות שיפוט
על תקנון זה יחולו דיני מדינת ישראל. כל סכסוך הנוגע לתקנון יהיה בסמכות הבלעדית של ביתהמשפט המוסמך בבאר שבע.

חפשו את האמן שלכם

היי! אנחנו כאן לשמוע
שאלה, הודעה או מחמאה

שילחו לנו ונשמח להשיב בהקדם

דילוג לתוכן